RONA stojanková drezová batéria, zlato mat JK125GB
RONA stojanková drezová batéria, zlato mat JK125GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JK125GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 99 mm |
| Výška | 315 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 284 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995415 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Zápustný dávkovač mydla, okrúhly, zlato mat SP023GB
expedícia do 8 dní19,57 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco ZEROX 340/180-U 521614 dvojdrez, hlavný drez vpravo hodvábny lesk drez pod dosku
na objednávku827,69 €
Pri platbe vopred iba 766,00 €
Blanco ANDANO 340/180-U 522979 dvojdrez, hlavný drez vľavo hodvábny lesk drez pod dosku
na objednávku550,47 €
Pri platbe vopred iba 510,00 €
Blanco CLARON 340/180-U 521610 dvojdrez, hlavný drez vpravo nerez hodvábny lesk, pod dosku
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €

