ROSANA MONOLITH rohová vaňa 146x146x63cm, biela/čierna 63119MB
ROSANA MONOLITH rohová vaňa 146x146x63cm, biela/čierna 63119MB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-63119MB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 146x146x63 cm |
| Délka | 1460 mm |
| Šířka | 1460 mm |
| Výška | 630 mm |
| Objem | 365.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Rohové |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 39.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729082958 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIMURA podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm KU682 59778
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
452,28 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €


