ROTA vaňová zástena otočná 650mm, číre sklo FA650
ROTA vaňová zástena otočná 650mm, číre sklo FA650
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FA650 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 20.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973178 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar T sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 90 x 80 cm, priehľadný, čierny - 834T-090-080-70-00-L
expedícia do 10 dní488,84 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 90 x 80 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-090-080-60-00
expedícia do 10 dní421,13 €

