ROTA vaňová zástena otočná 750mm, číre sklo FA750
ROTA vaňová zástena otočná 750mm, číre sklo FA750
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FA750 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 20.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973185 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by vás zaujímať
Jednodrezový oceľový drez Mexen Exar s odkvapkávačom, ľavý, 780 x 480 mm, meď - 6433781010L-65
expedícia do 10 dní250,33 €
Jednodrezový oceľový drez Mexen Trixo 230 x 440 mm, zlatá HC - 6411221000-55HC
expedícia do 10 dní135,46 €
Jednodrezový oceľový drez Mexen Solix 400 x 500 mm, zlatý - 6406401000-55
expedícia do 10 dní167,87 €

