ROTA vaňová zástena skladacia 1200mm, číre sklo FA120
ROTA vaňová zástena skladacia 1200mm, číre sklo FA120
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FA120 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973239 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by vás zaujímať
Jednodrezový oceľový drez Mexen Exar s odkvapkávačom, pravý, 620 x 480 mm, nerezová oceľ - 6432621005P-01
expedícia do 10 dní194,36 €
ZENITH nerezový drez 60x45cm, meď mat ZN6045PG
expedícia do 8 dní329,46 €
Pri platbe vopred iba 313,00 €
Jednodrezový oceľový drez Mexen Trixo 750 x 440 mm, meď - 6415751000-65
expedícia do 10 dní209,10 €

