Ručná masážna sprcha, 3 režimy sprchovania, priemer 120 mm, ABS/čierna mat SK879B
Ručná masážna sprcha, 3 režimy sprchovania, priemer 120 mm, ABS/čierna mat SK879B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK879B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 120 mm |
| Výška | 253 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Ostatní | Více funkcí, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2110 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961946 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat 1205-15B
expedícia do 8 dní12,82 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Podobný tovar
Ručná masážna sprcha, 4 režimy sprchovania, priemer 120mm, ABS/čierna mat 1204-51B
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Ručná masážna sprcha s tlačidlom, 3 režimy sprchovania, 109x109mm, ABS/čierna mat 1204-52B
expedícia do 8 dní23,48 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 35 x 80 cm (2 ks), matná biela - 91A11-1600-300-2-01
expedícia do 10 dní101,73 €


