Ručná masážna sprcha, 3 režimy sprchovania, priemer 79mm, ABS/chróm SC025
Ručná masážna sprcha, 3 režimy sprchovania, priemer 79mm, ABS/chróm SC025
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SC025 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Priemer zátky | 80 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď, Perličkový dážď, Masáž, Hmla, Dážď/Masáž |
| Výbava | Viac funkcií |
| Hmotnosť / ks | 0.1100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824821 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
FLEX sprchová nerezová hadica s dvojitým zámkom, 150 cm 11073
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Ručná masážna sprcha, 3 režimy, priemer 100mm, ABS/chróm SC089
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

