Ručná masážna sprcha 5 režimov sprchovania, priemer 120mm, ABS/chróm 1204-04
Ručná masážna sprcha 5 režimov sprchovania, priemer 120mm, ABS/chróm 1204-04
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1204-04 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 120 mm |
| Výška | 251 mm |
| Hĺbka | 42 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď, Perličkový dážď, Masáž, Dážď/Masáž, Dážď/Perličkový dážď |
| Výbava | Viac funkcií, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.3100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913804724 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
DANIELA posuvný držiak sprchy, 600mm, chróm 1202-06
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Y diel pre termostatickú podomietkovú sprchovú batériu, biely mat Y1238-KROWM
expedícia do 14 dní279,83 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Omnires CONTOUR CT8036AT Podomietková vaňová/sprchová termostatická batéria, antracit
expedícia do 14 dní558,81 €


