Ručná sprcha, 200mm, zlato DO316
Ručná sprcha, 200mm, zlato DO316
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DO316 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 35 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 15 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913926280 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadica, 150cm, zlato FLEX150G 58167
expedícia do 8 dní13,53 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar s ľavými pántami 140 cm, priehľadné, kartáčované zlato - 834S-140-050-55-00-L
expedícia do 10 dní468,25 €
Sprchové dvere Mexen Lunar s pravými pántami 140 cm, priehľadné, strieborná - 834-140-000-95-00-P
expedícia do 10 dní376,94 €
Mexen Rox posuvné sprchové dvere pravé 140 cm, čierny rošt, čierne - 8C2-140-000-70-77-P
expedícia do 10 dní403,46 €

