Ručná sprcha, 245 mm, ABS/chróm SK779
Ručná sprcha, 245 mm, ABS/chróm SK779
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK779 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 245 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2110 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961434 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Podobný tovar
GINKO ručná sprcha, 226mm, hranatá, ABS/chróm 1101-16
expedícia do 8 dní13,53 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Ručná sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chróm 1204-17
expedícia do 8 dní13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BENE WC sedátko Soft Close, biela/chróm KC0503
expedícia do 8 dní56,41 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €

