Ručná sprcha s tlačidlom, 6 režimov sprchovania, priem. 120 mm, ABS/chróm, biela 1204-20
Ručná sprcha s tlačidlom, 6 režimov sprchovania, priem. 120 mm, ABS/chróm, biela 1204-20
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1204-20 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 120 mm |
| Výška | 257 mm |
| Hĺbka | 47 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď, Perličkový dážď, Masáž, Dážď/Masáž, Dážď/Perličkový dážď, Masáž/Úspora vody |
| Výbava | Viac funkcií, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838057 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
FLEX sprchová nerezová hadica s dvojitým zámkom, 150 cm 11073
expedícia do 8 dní5,68 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Podobný tovar
26,32 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Hansgrohe Pulsify S Puro s termostatickou batériou biela matná 24237700
expedícia do 4 dní889,20 €
Mexen CQ45 Vaňový/sprchový set s termostatickou batériou, čierna - 779104595-70
expedícia do 10 dní168,28 €

