SALY stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm SA070
SALY stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm SA070
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SA070 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výbava | Výsuvná hubica/spŕška |
| Hmotnosť / ks | 2.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825460 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dníPodobný tovar
KASIOPEA stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1107-70
expedícia do 8 dníAQUALINE 40 stojánková drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 52137
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

