SALY stojanková drezová batéria sklopná pod okno, chróm SA060
SALY stojanková drezová batéria sklopná pod okno, chróm SA060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SA060 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 290 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výbava | Sklopné pod okno, Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825446 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
RHAPSODY stojanková drezová batéria sklopná pod okno, chróm 5507S
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

