SAMBA držiak toaletného papiera rezervný, čierna SB218
SAMBA držiak toaletného papiera rezervný, čierna SB218
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SB218 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 50x370x75 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899362 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 960x18x440mm, borovica rustik DT096-1616
expedícia do 8 dní57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
VEGA doska pod umývadlo 52x45cm, dub platin 61205
na objednávku75,87 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €

