SAMBA dvojitý držiak pohárov, mliečne sklo SB105
SAMBA dvojitý držiak pohárov, mliečne sklo SB105
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SB105 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Rozstup montážnych rozmerov (na stred): 23 mm
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 200x96x93 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 96 mm |
| Hĺbka | 93 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828164 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
X-ROUND dvojitý držiak pohárov, chróm (104110022) XR902
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
50,53 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub Alabama CR701-2222
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 67x60x45cm dub emporio AI370
expedícia do 8 dní270,28 €
Pri platbe vopred iba 257,00 €

