SAMBA pohár, mliečne sklo SB104
SAMBA pohár, mliečne sklo SB104
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SB104 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Rozstup montážnych rozmerov (na stred): 20 mm
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 68x100x100 mm |
| Šírka | 68 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828201 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SAMBA dvojitý držiak uterákov, 600mm, chróm SB111
expedícia do 8 dní19,78 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
SAMBA dávkovač mydla 150ml, mliečne sklo SB119
expedícia do 8 dní12,92 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Lima sprchovací kút, 80x80x80x190 cm CK88612K
na objednávku653,40 €
Pri platbe vopred iba 643,00 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 90 x 90 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A6T-090-090-65-00-L
expedícia do 10 dní442,09 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 120 x 120 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A6T-120-120-55-00-L
expedícia do 10 dní501,03 €


