SAMBA stojan na uteráky s podstavcom, nerez SB161
SAMBA stojan na uteráky s podstavcom, nerez SB161
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SB161 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 220x855x420 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 855 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný, Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 2.5700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913855214 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
HIBISCUS stojan s držiakom uterákov, chróm HI31
expedícia do 8 dní49,18 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 7,6m2, 1210W
na objednávku367,59 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €
ISOLA izolačné dosky 60x120cm, hr. 6 mm (bal. 4,32m2) WTZ606
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
Plastová príchytka kábla (balenie 50ks) 35V1200000
expedícia do 8 dní5,30 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €

