SAMBLUNG zrkadlo vo vyrezávanom ráme, 60x80cm, čierna IN128
SAMBLUNG zrkadlo vo vyrezávanom ráme, 60x80cm, čierna IN128
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IN128 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SCULE & SAMBLUNG |
| Rozmer | 60x80 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 6.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913925733 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
TIGA zrkadlo s policou 48x67cm, bronz HZ206
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
PARGA oválne zrkadlo s LED osvetlením 60x100cm
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
AROWANA zrkadlo v ráme 500x800mm, chróm AW5080
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €


