Samolepiaci háčik, brúsená nerez 31201
Samolepiaci háčik, brúsená nerez 31201
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-31201 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 45x45x25 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.0570 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913847905 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Bert obdĺžniková sprchová vanička SMC 130 x 90 cm, biela - 4K109013
expedícia do 10 dní168,61 €
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 130x90cm, čierna mat 84308.21
expedícia do 8 dní479,00 €
Pri platbe vopred iba 444,00 €

