Samolepiaci háčik, okrúhly, brúsená nerez 32201
Samolepiaci háčik, okrúhly, brúsená nerez 32201
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-32201 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 48x48x30 mm |
| Priemer zátky | 48 mm |
| Šírka | 48 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.0828 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913847943 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
X-ROUND samolepiaci háčik, leštená nerez XR219
expedícia do 8 dní8,86 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Retro voľne stojaca vaňa 170 x 75 cm biela/čierno biele nohy - 53251707575-20
expedícia do 10 dní738,32 €
Voľne stojaca vaňa Mexen Silo do ľavého rohu, drážkovaná, 170 x 80 cm, biela, chrómovaný prepad - 52891708000L-01
expedícia do 10 dní839,29 €
Voľne stojaca vaňa Mexen Torino z konglomerátu 175 x 78 cm, matná biela - 57271757800
expedícia do 10 dní1 404,70 €

