SAVANA keramické umývadlo polozápustné, 65x17x45 cm 3065
SAVANA keramické umývadlo polozápustné, 65x17x45 cm 3065
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3065 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 65x17x45 cm |
| Šírka | 650 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 15.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872488 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm CV1005
expedícia do 8 dní11,24 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Podobný tovar
SOTT AQUA keramické umývadlo 60x38cm, biela 10SQ50060
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Mohlo by vás zaujímať
491,10 €
Pri platbe vopred iba 454,00 €


