SCHWARN BLACK keramický urinál, zadný prívod, zadný odpad, čierna matná 201.701.6
SCHWARN BLACK keramický urinál, zadný prívod, zadný odpad, čierna matná 201.701.6
| Výrobca: | Výrobca: CERASTYLE |
| Kód: | Kód: UBC-201.701.6 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 31,5x55,5x26,5 cm |
| Šírka | 315 mm |
| Výška | 555 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Výbava | Možnosť integrovaného splachovača |
| Hmotnosť / ks | 12.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913924354 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
QUIK samouzatvárací podomietkový pisoárový ventil, chróm QK11051
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
Integrovaný senzorový splachovač pre urinál 6V DC PS862
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Oddeľovacia stena medzi pisoármi 40x100cm, matné sklo PW140
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SCHWARN keramický urinál, zadný prívod, zadný odpad 201.701.4
expedícia do 8 dní122,63 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €


