SCHWARN urinál s auto. Splach, 6V DC, zadný prívod, zadný odpad 201.722.4
SCHWARN urinál s auto. Splach, 6V DC, zadný prívod, zadný odpad 201.722.4
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-201.722.4 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 31,5x55,5x26,5 cm |
| Šírka | 315 mm |
| Výška | 555 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Hmotnosť / ks | 13.2700 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913928499 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Oddeľovacia stena medzi pisoármi 40x100cm, matné sklo PW140
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Napájací zdroj pre 1-10 splachovačov urinálu, 230V / 6V DC 121.762.1
expedícia do 8 dní83,49 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
FRESCOBLUE sitko pre urinál 168x140 mm, červená 6003900401
expedícia do 8 dní3,47 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SCHWARN urinál s automat splachovačom 6V DC, zadný prívod, odpad, čierna matná 201.722.6
expedícia do 8 dní521,08 €
Pri platbe vopred iba 483,00 €


