SELVA sklenené umývadlo na dosku 50,5x38cm, zlatá
SELVA sklenené umývadlo na dosku 50,5x38cm, zlatá
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY319 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50,5x13,5x37,5 cm |
| Šířka | 505 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 375 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913134531 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 9 mm, chróm
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
45,55 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
806,09 €
Pri platbe vopred iba 761,00 €
MARAGUA sklenené gravírované umývadlo, priemer 39,5 cm, čierna TY214
expedícia do 8 dní247,28 €
Pri platbe vopred iba 235,00 €
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, 60x40cm, antracit FG216
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €


