Senzorová stojanková batéria 24V DC, chróm PS781
Senzorová stojanková batéria 24V DC, chróm PS781
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PS781 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Senzorové |
| Výška | 152 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Výbava | Bezdotykové ovládanie |
| Hmotnosť / ks | 1.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852947 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Termostatický zmiešavač, 1/2', 30-60 stupňov, spätné klapky TMT12MPM
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Napájací zdroj pre 5 batérií / splachovač pisoárov, 230V / 24V DC PS05T
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco PIONA 515992 dávkovač saponátu nerez matný
na objednávku190,45 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
Zápustný dávkovač mydla, okrúhly, nerez SP010
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Blanco LATO 525810 dávkovač saponátu chróm/antracit
na objednávku64,44 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €


