Senzorová stojanková batéria 24V DC, čierna PS781B
Senzorová stojanková batéria 24V DC, čierna PS781B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PS781B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Senzorové |
| Výška | 152 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Výbava | Bezdotykové ovládanie |
| Hmotnosť / ks | 1.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892561 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Napájací zdroj pre 5 batérií / splachovač pisoárov, 230V / 24V DC PS05T
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Termostatický zmiešavač, 1/2', 30-60 stupňov, spätné klapky TMT12MPM
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
75,25 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
MANUEL WC kombi, dvojtlačidlo 3/6l, spodný odpad, biela PS8814
expedícia do 8 dní113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €

