Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), čierna PS782B
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), čierna PS782B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PS782B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Senzorové |
| Výška | 152 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Výbava | Bezdotykové ovládanie |
| Hmotnosť / ks | 1.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892578 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Termostatický zmiešavač, 1/2', 30-60 stupňov, spätné klapky TMT12MPM
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podobný tovar
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), gun metal PS203GM
expedícia do 8 dní151,20 €
Pri platbe vopred iba 143,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-H L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 90 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8A5L-090L-070P-70-00
expedícia do 10 dní482,95 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 90 x 70 cm, matná, kartáčovaná meď - 871-090-070-31-65
expedícia do 10 dní482,95 €
Mexen Lunar L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 90 x 70 cm, priehľadný, čierny - 834L-090L-070P-70-00
expedícia do 10 dní544,81 €

