Senzorová stojanková batéria s reguláciou teploty, 6V DC (4xAA), čierna mat PS190B
Senzorová stojanková batéria s reguláciou teploty, 6V DC (4xAA), čierna mat PS190B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PS190B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 173 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Výška výtoku | 146 mm |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.8550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982149 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Napájací zdroj pre 1-10 splachovačov urinálu, 230V / 6V DC 121.762.1
expedícia do 8 dní83,49 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Rohový guľový ventil 1/2"x3/8", bez matky, pár, čierna mat
expedícia do 8 dní11,24 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS TOP-LINE Rohová vzpera pre bočnú stenu, možno skrátiť na mieru aluchróm EVT6.50.500
na objednávku87,99 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
TRINITY/VARIO univerzálna vzpera 2000mm, zlato mat 57337
expedícia do 8 dní112,00 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
DRAGON vzpera k zástenám 300x150mm, chróm GDV300
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €

