Senzorová vysoká stojanková batéria 6V DC (4xAA), nerez mat PS120
Senzorová vysoká stojanková batéria 6V DC (4xAA), nerez mat PS120
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PS120 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 190 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Výška výtoku | 265 mm |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.8620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982132 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Napájací zdroj pre 1-10 splachovačov urinálu, 230V / 6V DC 121.762.1
expedícia do 8 dní83,49 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Aqualine "Rohový guľový ventil 1/2""x3/8"", bez matky, chróm, pár" 5306
expedícia do 8 dní7,05 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS342XL
expedícia do 8 dní186,79 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €
Senzorová stojanková batéria s reguláciou teploty, 6V DC (4xAA), čierna mat PS190B
expedícia do 8 dní165,44 €
Pri platbe vopred iba 157,00 €
Senzorová stojanková batéria s reguláciou teploty, 6V DC (4xAA), chróm PS204
expedícia do 8 dní136,62 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €

