Set krycích roziet okrúhlych, čierna matCP6135B
Set krycích roziet okrúhlych, čierna matCP6135B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CP6135B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 5 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Hmotnosť / set | 0.1100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913897788 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
43,84 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
skladom
Mohlo by vás zaujímať
Set krycích roziet hranatých, čierna matCP815B
expedícia do 8 dní72,94 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny, hranatý ER140
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €

