SEVENTY stolný odpadkový kôš výklopný, plast ABS, biela 630822
SEVENTY stolný odpadkový kôš výklopný, plast ABS, biela 630822
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-630822 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SEVENTY |
| Rozmer | 116x124x116 mm |
| Šírka | 116 mm |
| Výška | 124 mm |
| Hĺbka | 116 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kôš stolný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Klasický kôš |
| Hmotnosť / ks | 0.1360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341290989 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
SEVENTY dávkovač mydla na postavenie, biela 638222
expedícia do 8 dní8,59 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 300 x 900 mm, bočné pripojenie, 440 W, biely - W411-030-090-00
expedícia do 10 dní51,77 €
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 400 mm, bočné pripojenie, 513 W, čierny - W421-060-040-70
expedícia do 10 dní82,04 €


