SHARON okrúhle zrkadlo s LED podsvietením as policou 80cm, čierna mat 31255CI-01
SHARON okrúhle zrkadlo s LED podsvietením as policou 80cm, čierna mat 31255CI-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-31255CI-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SHARON |
| Rozměr | 80 cm |
| Průměr | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 800 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená, Zrcadla s policí |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 20.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 891 lm |
| Životnost (LED) | 36000 hod. |
| Hmotnost / ks | 10.1000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913924484 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 90 cm s umývadlom Otis vľavo, 1S, 1D, matná biela - 91A13-09047-3-BBFF01-W18L01
expedícia do 10 dní550,70 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 90 x 43,5 cm, matne šedé - 91A10-0900-470-1-62
expedícia do 10 dní67,75 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 90 cm s pracovnou doskou, 2 zásuvky, matný grafit - 91A10-09047-2-BFFC66
expedícia do 10 dní432,91 €


