SHARON pohár na postavenie, biela SH9802
SHARON pohár na postavenie, biela SH9802
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-SH9802 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHARON |
| Rozměr | 70x118 mm |
| Průměr | 70 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 118 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.0510 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341325025 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
SHARON odpadkový kôš 3l, plast ABS, biela SH0902
expedícia do 8 dní14,67 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
SHARON dávkovač mydla na postavenie, biela SH8002
expedícia do 8 dní7,05 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS PUR Bočná stena s vyrovnávacím profilom (na strane pevnej steny) chróm PUDT3P0801030
na objednávku1 075,99 €
Pri platbe vopred iba 996,00 €
654,74 €
Pri platbe vopred iba 606,00 €
847,73 €
Pri platbe vopred iba 785,00 €


