SHICK nástenný držiak uterákov 500x1344 mm, okrúhly, chróm SH500
SHICK nástenný držiak uterákov 500x1344 mm, okrúhly, chróm SH500
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SH500 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 500x1344x122 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1344 mm |
| Hĺbka | 122 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Nástenné |
| Hmotnosť / ks | 5.1000 kg |
| EAN | 8590913922893 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Magnetický držiak uterákov 496mm (104104282) XJ439
expedícia do 8 dní57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
X-ROUND polička na uteráky 650mm, chróm (104205082) XR413
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
X-ROUND dvojitý držiak na uteráky 650mm, chróm (104204052) XR401
expedícia do 8 dní54,44 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €


