SHOWER MEDIUM dvojitý dávkovač tekutého mydla, 2x250ml, biela A94801 58287
SHOWER MEDIUM dvojitý dávkovač tekutého mydla, 2x250ml, biela A94801 58287
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A94801 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 112x185x75 mm |
| Šířka | 112 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Objem dávkovače | 500 ml |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090101113 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
30,25 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
SHOWER SMALL dávkovač tekutého mydla 170ml, čierna A94503 58281
expedícia do 8 dní27,75 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
SHOWER SMALL dávkovač tekutého mydla 170ml, biela A94501 58230
expedícia do 8 dní27,75 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €

