SIDI vykurovacie teleso 595x1097, 553 W, biela (Q-611) IS611
SIDI vykurovacie teleso 595x1097, 553 W, biela (Q-611) IS611
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IS611 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SIDI |
| Rozmer | 595x1097 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 1097 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 500 mm |
| Výkon | 553 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 15.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862533 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm MOA-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DORLION vykurovacie teleso 500x1200 mm, biela 1130-51
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
ZIG vykurovacie teleso 600x1096 mm, čierna mat ZG611B
expedícia do 8 dní319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
MAGDALENA vykurovacie teleso 500x1200 mm, chróm IZ101
expedícia do 8 dní383,90 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €

