SIEGER nástenná sprchová batéria, rozteč 100 mm, chróm 914.100.1
SIEGER nástenná sprchová batéria, rozteč 100 mm, chróm 914.100.1
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-914.100.1 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | SIEGER |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 100 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.9430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877568 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava s mydelničkou, posuvný držiak 645mm, chróm 621.200.1
expedícia do 8 dní43,97 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
Mohlo by vás zaujímať
170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
RAV MORAVA Batéria bidetová stojanková s kov.výpustí click-clack – stará mosadz MK343.5SM
na objednávku170,21 €
Pri platbe vopred iba 153,00 €

