SIEGER podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 914.041.1
SIEGER podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 914.041.1
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-914.041.1 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | SIEGER |
| Šírka | 116 mm |
| Výška | 116 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877575 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava s mydelničkou, posuvný držiak 645mm, chróm 621.200.1
expedícia do 8 dní43,97 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
Podobný tovar
BARON podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 612.041.1
expedícia do 8 dní26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
SCHMITZ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 863.041.1
expedícia do 8 dní27,21 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 150 x 95 cm, 8 mm priehľadná, chróm - 800-150-202-04-00-095
expedícia do 10 dní621,38 €
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 150 x 202 cm, 10 mm priehľadná, kartáčované zlato - 800-150-104-55-00-X
expedícia do 10 dní379,90 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 150 x 120 cm, čierny rám, zlatá - 800-150-202-50-70-120
expedícia do 10 dní583,07 €

