SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P, číre sklo GS2110BGS2190B
SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P, číre sklo GS2110BGS2190B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2110BGS2190B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Šířka vstupu | 538 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913930553 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
323,82 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Mohlo by vás zaujímať
198,46 €
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, floor lesk s nerez. rámčekom CH 850 KN 2
expedícia do 8 dní128,18 €


