SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 800 mm, sklo Brick GS2480B
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 800 mm, sklo Brick GS2480B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2480B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Typ výplně | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945663 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Blanco DIVON II 5S-IF 521659 drez s odkvapom, drez vľavo hodvábny lesk, vstav/do roviny
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €
665,68 €
Pri platbe vopred iba 616,00 €
Blanco DINAS XL 6S 524255 drez s odkvapom, obojstranný nerez kartáčovaný drez vstavaný
na objednávku237,61 €
Pri platbe vopred iba 220,00 €


