SIGMA SIMPLY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000 mm, Brick sklo GS2410B-01
SIGMA SIMPLY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000 mm, Brick sklo GS2410B-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2410B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 70.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952913 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | brick |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
363,90 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AVVA závesné WC s elektronickým bidetom BLOOMING EKO PLUS NB-1160D-3
expedícia do 8 dní690,46 €
Pri platbe vopred iba 638,00 €
5 424,15 €
HANDICAP WC kombi s elektronickým bidetom BLOOMING EKO PLUS NB-1160D-1
expedícia do 8 dní774,86 €
Pri platbe vopred iba 716,00 €


