SIGMA SIMPLY BLACK štvorcový sprchovací kút 1200x1200 mm, číre sklo GS2112B-01
SIGMA SIMPLY BLACK štvorcový sprchovací kút 1200x1200 mm, číre sklo GS2112B-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2112B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Rozměr | 120x120 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913953569 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik k stene s roštom ONDA, 1150x112x55mm GMO27B
expedícia do 8 dní346,56 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 1150x130x55mm GMO17B
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Y podomietková umývadlová batéria, nástenný diel, kartáčovaná mosadz Y1215HROBSB
expedícia do 14 dní140,75 €
ULTRAMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, čierna mat/chróm UT018BC
expedícia do 8 dní259,10 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €


