SIGMA SIMPLY BLACK štvrťkruhová sprchová zástena 1200x900 mm, R550, číre sklo GS1290B
SIGMA SIMPLY BLACK štvrťkruhová sprchová zástena 1200x900 mm, R550, číre sklo GS1290B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1290B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Štvrťkruh s predĺženou stenou |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 576 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 59.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913923418 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RENA R spŕch. vanička z liateho mramoru, štvrťkruh 120x90x4cm, R550, pravá, biela 65611
expedícia do 8 dní352,96 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
FLEXIA vanička z liateho mramoru štvrťkruh, s možnosťou úpravy rozmeru, 120x90x3cm, R550, pravá
na objednávku429,45 €
Pri platbe vopred iba 398,00 €
FLEXIA vanička z liateho mramoru štvrťkruh, s možnosťou úpravy rozmeru, 120x90x3cm, R550, ľavá
na objednávku429,45 €
Pri platbe vopred iba 398,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, harmony lesk nerez. rámčekom CH 850 HN 2
expedícia do 8 dní128,18 €
KROKUS nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 860x122x92 mm 2715-90
expedícia do 8 dní133,04 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €


