SIGMA SIMPLY bočná stena, 1000 mm, sklo Brick GS4310
SIGMA SIMPLY bočná stena, 1000 mm, sklo Brick GS4310
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS4310 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 34.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879951 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine CLASSIC držiak toaletného papiera, chróm 11116100
expedícia do 8 dní13,91 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Nimco Unix UN 13055S-26 Rezervný držiak na toaletný papier chróm
do týždňa v e-shope23,94 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €


