SIGMA SIMPLY bočná stena 900 mm, sklo Brick GS4390
SIGMA SIMPLY bočná stena 900 mm, sklo Brick GS4390
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS4390 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879944 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar sprchovací kút 160x100 cm, transparent, šedá kartáčovaná 871-160-100-01-66
expedícia do 10 dní591,21 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 160 x 100 cm, grafit, ružové zlato - 871-160-100-41-60
expedícia do 10 dní615,49 €
Mexen Omega výsuvná sprchová kabína 160 x 100 cm, priehľadná, čierna - 825-160-100-70-00
expedícia do 10 dní498,33 €


