SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, Brick sklo
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, Brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2410GS2490 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 540 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 67.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904943 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
323,82 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x1800, spod. príp., 5401 W, čierny W633F-090-180-70
na objednávku929,04 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x800, spod. príp., 2401 W, antracit W633F-090-080-66
na objednávku464,24 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x500, spod. príp., 1500 W, antracit W633F-090-050-66
na objednávku333,82 €


