SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant, číre sklo GS1110GS3190
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant, číre sklo GS1110GS3190
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1110GS3190 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 68.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913912979 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-10C-B
expedícia do 8 dní893,64 €
Pri platbe vopred iba 826,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-10CL-CH
expedícia do 8 dní662,67 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, číre sklo, pravé GT5690-10CR-G
expedícia do 8 dní697,41 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €


