SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm L/P variant, číre sklo GS1113GS3180
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm L/P variant, číre sklo GS1113GS3180
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1113GS3180 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 130x80 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 535 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 74.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913913105 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
189,01 €
Mexen Neptún elektrický radiátor 1400 x 500 mm, 600 W, antracit - W101-1400-500-2600-66
na objednávku234,29 €
Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, zlatý - W103-1800-600-2900-50
expedícia do 10 dní519,55 €


