SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800x1000mm L/P variant, Brick sklo
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800x1000mm L/P variant, Brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS3888GS4310 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIE

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 80x100 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 580 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 62.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913912870 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-80ML-B
expedícia do 8 dní717,55 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-10ML-B
expedícia do 8 dní719,64 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €


