SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800x900mm L/P variant, Brick sklo
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800x900mm L/P variant, Brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS3888GS4390 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIE

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 80x90 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 580 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 59.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913912863 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Novea sprchovací kút, obdĺž., 120x90x200 cm, Ľ/P, chróm ALU, sklo číre CK10415ZVR
expedícia do 8 dní757,80 €
Pri platbe vopred iba 745,00 €


